CHIRURGIA PLASTYCZNA | MEDYCYNA ESTETYCZNA

KLINIKA CHĘCIŃSKI | WARSZAWA | STARY MOKOTÓW

+ 22 848 7115 |+48 604 460 744

Witamy na stronie internetowej KLINIKI CHĘCIŃSKI - kliniki chirurgii plastycznej w Warszawie. Pomagamy naszym pacjentom odzyskać piękny, zadbany a zarazem naturalny wygląd, a co za tym idzie – również pewność siebie.

Klinika Chęciński powstała w 2006 r. jako kontynuacja wieloletniej prywatnej praktyki lekarskiej z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej dr Jerzego Chęcińskiego. Powstała dla Pacjentów, którzy poszukują najwyższej jakości usług i jednych z najlepszych specjalistów chirurgii plastycznej w Polsce.

Doświadczeni chirurdzy plastycy wraz z Zespołem Kliniki Chęciński zapewniają najwyższy poziom usług medycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się w Klinice bezpiecznie i komfortowo. W ramach oczekiwań naszych Pacjentów doradzamy i wspólnie ustalamy, jaki zabieg z bogatej oferty Kliniki Chęciński pozwoli na zrealizowanie ich oczekiwań i osiągnięcie pełnej satysfakcji ze swojego wyglądu.

Naszą domeną jest chirurgia plastyczna, a także medycyna estetyczna na najwyższym poziomie. Wśród naszych usług znajdują się takie zabiegi z zakresu operacji plastycznych jak: plastyka brzucha, ginekomastia, facelifting, liposukcja czyli odsysanie tłuszczu, plastyka nosa, plastyka powiek i powiększanie piersi, a także pełen zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej: osocze bogatopłytkowe, mezoterapia, wypełniacze najbardziej renomowanych firm, lifting nieoperacyjny i wiele innych.

Często operacja plastyczna, czy ogólnie mówiąc chirurgia plastyczna, jest jedynym rozwiązaniem na odzyskanie pewności siebie. Dobrze o tym wiemy, dlatego też ze zrozumieniem podchodzimy do każdego Pacjenta. Niekiedy trzeba pomóc naturze, w związku z tym w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zabieg powiększania piersi pozwala poczuć się bardziej pięknie i kobieco. Liposukcja, odsysanie tłuszczu to sposób, aby znów poczuć się wyjątkowo i atrakcyjnie, ciesząc się wymodelowaną sylwetką. Operacje plastyczne pomogą Wam spełnić marzenia.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie, szeroka wiedza poparta bogatym doświadczeniem, indywidualne podejście do każdego pacjenta, to nasze główne atuty. W galerii mogą Państwo zobaczyć przyjazne wnętrza Klinki Chęciński, w których nasi Pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo. Zapewniamy miłą atmosferę i odpowiednie warunki do przeprowadzania nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów. Stosujemy maksymalnie zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta, do jego oczekiwań i pragnień. Do każdej operacji z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej podchodzimy z należytym przygotowaniem i starannością. Mamy czas na wysłuchania każdego pacjenta – zawsze przeprowadzamy pełny wywiad lekarski w celu ustalenia wskazań i przeciwwskazań do zabiegu, informujemy również o rekonwalescencji po zabiegu. Po zabiegu zapewniamy profesjonalną opiekę w komfortowych warunkach

ue logo Chęciński estheticon

plastyka twarzy

Twarz jest najbardziej indywidualną częścią naszego ciała. To obraz naszej tożsamości i charakteru. Jest zwierciadłem naszej duszy oraz wizytówką w życiu prywatnym i zawodowym. Niestety, czasami natura nie spełnia naszych oczekiwań. Czas również nie jest najlepszym sprzymierzeńcem. Zmęczenie i grawitacja nie są dla nas łaskawe. Doświadczeni i wykwalifikowani chirurdzy plastycy z Kliniki Chęciński pomogą Państwu odzyskać świeży i naturalny wygląd. Oferujemy pełen zakres zabiegów z chirurgii plastycznej twarzy. Wykonaliśmy już ponad 17000 zabiegów.

plastyka sylwetki

Jędrne i zadbane ciało to prawdopodobnie marzenie większości z nas. W niektórych przypadkach same ćwiczenia, masaże jak również kremy nie są w stanie zniwelować konsekwencji np. ciąży, radykalnej utraty wagi lub upływającego czasu. W Klinice Chęciński wiele Pacjentek już odzyskało pewność siebie, likwidując źródło kompleksów.

chirurgia plastyczna piersi

Piękne, zdrowe i zadbane piersi są atrybutem kobiecości. Kiedy natura nie spełnia naszych oczekiwań, biust okazuje się być źródłem dużych kompleksów. Same ćwiczenia, masaże jak również kremy nie są w stanie znacząco i długookresowo powiększyć biustu. Z powodu zbyt małego biustu, lub różnicy w wielkości między piersiami (asymetria) Panie decydują się na zabieg powiększenia piersi z użyciem implantów najwyższej jakości. Również nieproporcjonalnie duże piersi mogą być źródłem wielu kompleksów oraz problemów zdrowotnych, dlatego nasze Pacjentki decydują się na operację zmniejszenia biustu.

medycyna estetyczna klinika

Zadaniem dobrze dobranych i wykonanych w oparciu o najlepszej jakości preparaty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest poprawa naszego wyglądu zewnętrznego i opóźnienie procesu starzenia się skóry, co w zdecydowanym stopniu ma wpływ na naszą jakość życia. W Klinice Chęciński oferujemy pełen zakres zabiegów, których głównym celem są działania zapobiegawcze zorientowane na profilaktykę starzenia się skóry oraz działania rekonstrukcyjne. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają charakter małoinwazyjny i są zdecydowanie bardziej zaawansowane i mocniej ingerujące w głębsze partie skóry niż powierzchniowe działania kosmetologiczne.