facebook

ZESPÓŁ KLINIKI CHĘCIŃSKI - KLINIKI CHIRURGII PLASTYCZNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ:

 

 

 Dr Jerzy M. Chęciński - chirurg plastyk

 

 

Dr Jerzy M. Chęciński - chirurg plastyk

 

Chirurg plastyk i specjalista medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Posiada ponad 26-letnią praktykę prywatną. W prywatnej Klinice Chęciński w Warszawie wraz z zespołem doświadczonych Specjalistów wykonał ponad 17 000 operacji z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Był związany zawodowo z Kliniką CMKP w Warszawie, Kliniką Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, Instytutem Onkologii, Szpitalem Oparzeniowym w Siemianowicach Śląskich. Bierze udział w wielu międzynarodowych i krajowych sympozjach.

Jest m.in członkiem Zwyczajnym Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz European Societes of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS).

 

 

Więcej informacji: Dr Jerzy M. Chęciński

 

 

 

 

 

Jerzy Chęciński - ZnanyLekarz.pl

 

 

 

 Dr Bartłomiej Zoń

 

 

Dr Bartłomiej Zoń - chirurg plastyk, chirurg ogólny, specjalista medycyny estetycznej

 

 

Chirurg plastyk i specjalista medycyny estetycznej. Dr Bartłomiej Zoń od 2006 roku   współpracuje z Kliniką Chęciński w Warszawie. Jednocześnie jest Starszym Asystentem w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM CSK MON w Warszawie.  

Współpracując z centrum szkoleniowym Fenice przeprowadził liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Dr Zoń jest również specjalistą chirurgii ogólnej. Członek licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i EstetycznejPolskiego Towarzystwa Leczenia RanInternational Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) oraz European Societes of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS).

  

 

  

 

 

Dr n.med. Daria Charytonowicz

 

Od 2014 roku rezydent w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej SPSK im. Orłowskiego CMKP w Warszawie.  Wcześniej rezydent i doktorant Klinikii Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi W latach 2011 - 2013 rezydent w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Autorka i współautorka licznych publikacji oraz doniesień zjazdowych z zakresu chirurgii plastycznej. Uczestniczka licznych kursów szkoleniowych z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej i anti-aging. Posiada liczne certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej.