KLINIKA CHĘCIŃSKI CHIRURGIA PLASTYCZNA WARSZAWA

Zapytaj nas o zabieg:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.drchecinski.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA JERZY CHĘCIŃSKI, Kazimierzowska 43 02-572 Warszawa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

 

 

W Klinice Chęciński dr Chęciński oraz dr Zoń specjaliści chirurgii plastycznej wraz z zespołem medycznym wykonują pełen zakres operacji z dziedziny chirurgii plastycznej (np. plastyka brzucha, liposukcja - odsysanie tłuszczu, powiększanie, zmniejszanie, podniesienie, rekonstrukcja piersi oraz operacje nosa, medycyny estetycznej oraz chirurgii ręki.

Posiadamy pełne zaplecze operacyjne. Wszystkie operacje i zabiegi przeprowadzane są w profesjonalnie wyposażonej, klimatyzowanej sali operacyjnej oraz sali zabiegowej z zachowaniem wszelkich zasad aseptyki i antyseptyki. Klinika Chęciński spełnia normy UE. Oferujemy pełną kameralność i dyskrecję.