Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na Tweeter
Tweeter

regeneris

 

 

 

 

 

 

 

 

zobacz klinike

 

Dr Jerzy M. Chęciński

Gabinet Chirurgii Plastycznej Jerzy Chęciński

ul. Kazimierzowska 43
02-001 Warszawa

Gabinet chirurgii plastycznej doktora Chęcińskiego w Warszawie


Godziny przyjęć: pon-pt 11:00 - 19:00

 

 

Przedwakacyjna promocja! 

od 300PLN + VAT

za ampułkę

aqualyx1

Rewolucyjna alternatywa dla liposukcji!  Dowiedz się więcej

 

 


Raty

Możliwość finansowania zabiegów w ratach.

 Dr Jerzy M. Chęciński

 


Silhouette-Soft™

Nowy zabieg z wykorzystaniem nici Silhouette, który redukuje oznaki starzenia się skóry i koryguje zwiotczenia.

Dowiedz się więcej


 

CENTRUM MŁODOŚCI - już ruszyło!

To nasza nowa inicjatywa wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Pacjentek, którym zależy na odmłodzeniu skóry i zredukowaniu oznak jej starzenia. Ten kompleksowy program z zakresu chirurgii przeciwstarzeniowej to efekt wieloletniego doświadczenia zawodowego chirurgów plastyków.

Dowiedz się więcej


 

Nowość: zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej

Oferujemy nowe zabiegi z dziedziny chirurgii ogólnej i naczyniowej. Zabiegi wykonuje doświadczony specjalista Dr N. Med. Marek Tomczak.

 

 

Przeprowadzamy zabiegi z dziedziny chirurgii ogólnej i naczyniowej. Zabiegi wykonuje nasz specjalista: doktor nauk medycznych Marek Tomczak.

W klinice chirurgii plastycznej doktora Jerzego Chęcińskiego w Warszawie świadczymy kompleksowe usługi z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Chirurg plastyk z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie oraz inni specjaliści pomagają Pacjentom z całej Polski odzyskać ładny wygląd i pewność siebie. Przeprowadzamy takie zabiegi jak: liposukcja (odsysanie tłuszczu), plastyka brzucha, powiększanie i zmniejszanie piersi, mezoterapia, ginekomastia oraz wiele, wiele innych. Nasi chirurdzy plastyczni wykorzystują w swojej pracy najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej – sięgamy po takie kuracje jak odnowa skóry Regeneris, botox czy MACROLANE. Ta ostatnia propozycja to bezoperacyjna, niepozostawiająca blizn metoda powiększania i modelowania piersi.

Nasza klinika specjalizuje się w chirurgii plastycznej piersi oraz w zabiegach odsysania tłuszczu i operacjach korekcji chirurgicznej powłok brzucha. Szczególnie nasze zabiegi powiększania biustu (http://www.drchecinski.pl/pl/podniesienie-piersi.html) oraz modelowania sylwetki cieszą się dużą popularnością wśród Pacjentek.

Zainteresowani zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz konsultacją z chirurgiem plastykiem znajdą tu wszystkie potrzebne informacje. Na Państwa pytania i wątpliwości odpowiedzą również nasi specjaliści na miejscu – w klinice chirurgii estetycznej Jerzego Chęcińskiego w Warszawie.

 

Jerzy Chęciński Gabinet Chirurgii Plastycznej

Ul. Kazimierzowska 43, 02-001 Warszawa. tel. +48 22 848 71 15 , email: