facebook

Medycyna estetyczna – życiodajny zastrzyk dla skóry

Kolagen typu I

Głównym budulcem, któremu zawdzięczamy zdrową, młodą i jędrną skórę jest kolagen. Z wiekiem jego produkcja spada, włókna stają się coraz słabsze, a nasza skóra mniej elastyczna. Po 25 roku życia zaczynamy tracić aż 1,5% kolagenu rocznie, czego efektem jest powstanie pierwszych zmarszczek. Istnieje kilkanaście typów kolagenu jednak kolagen typu I jest najpowszechniej występującym w organizmie. Tworzy on ścięgna, tkankę bliznowatą, tkankę kostną, a także tkankę łączną skóry i tkanki podskórnej. Skutkiem utraty kolagenu jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany w owalu twarzy.

 

Włoski preparat Linerase to jedyny dostępny na rynku kolagen typu I. W pełni certyfikowany i  przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej.

 

Jego stosowanie poprawia kondycję skóry poprzez zwiększenie jej jędrności, nawilżenie i poprawę kolorytu.

 

Wskazania:

 

  • rewitalizacja skóry twarzy, szyi oraz dłoni;
  • zmniejszenie oznak starzenia się skóry;
  • poprawa elastyczności skóry;
  • redukcja rozstępów.

 

Całkowita kuracja w naszej klinice medycyny estetycznej składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry Pacjenta. Pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry, można cieszyć się efektami młodszego wyglądu.

 

 

 

 Masz do nas pytania zadzwoń lub napisz: 22 848 71 15 604 460 744  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.